LDEEA1330KA0N00
KEMETKEMET
LDEEA1330KA0N00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 3300PF 100VDC 1206
Φύλλα δεδομένων: LDEEA1330KA0N00.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LDEEA1330KA0N00 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 3300PF 100VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 196856 pcs Φύλλο δεδομένων LDEEA1330KA0N00.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC 63V
Ανοχή ±10% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.067" W (3.30mm x 1.70mm) Σειρά LDE
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα DEEA1330KA0N00
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Χαρακτηριστικά High Temperature
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 3300pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 3300pF εφαρμογές Automotive