LDECB2330JA0N00
KEMETKEMET
LDECB2330JA0N00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.033UF 5% 50VDC 1210
Φύλλα δεδομένων: LDECB2330JA0N00.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LDECB2330JA0N00 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 0.033UF 5% 50VDC 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 99532 pcs Φύλλο δεδομένων LDECB2330JA0N00.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC 40V
Ανοχή ±5% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Σειρά LDE
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 399-18514-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Χαρακτηριστικά High Temperature
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF Film Capacitor 40V 50V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 0.033µF εφαρμογές Automotive