LDECA1100MA0N00
KEMETKEMET
LDECA1100MA0N00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 1000PF 50VDC 1206
Φύλλα δεδομένων: LDECA1100MA0N00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LDECA1100MA0N00 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 1000PF 50VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5325 pcs Φύλλο δεδομένων LDECA1100MA0N00.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC 40V
Ανοχή ±20% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.067" W (3.30mm x 1.70mm) Σειρά LDE
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα DECA1100MA0N00
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.043" (1.10mm) Χαρακτηριστικά High Temperature
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 1000pF Film Capacitor 40V 50V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές Automotive