KJY222MR39DAFWA
KEMETKEMET
KJY222MR39DAFWA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος KJY SFTY X1-400 Y2-250 CERAMIC S
Φύλλα δεδομένων: 1.KJY222MR39DAFWA.pdf2.KJY222MR39DAFWA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KJY222MR39DAFWA Κατασκευαστής KEMET
Διαθέσιμη ποσότητα 310445 pcs Φύλλο δεδομένων 1.KJY222MR39DAFWA.pdf2.KJY222MR39DAFWA.pdf
Τάση - Ονομαστική 400VAC Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5U (E)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά KJY
Ακροαματικότητα X1, Y2 Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 399-17516-3
JY222MR39DAFWAKPLP
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc χωρητικότητα 2200pF