F863DE474K310Z
KEMETKEMET
F863DE474K310Z Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: F863DE474K310Z.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F863DE474K310Z Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 253392 pcs Φύλλο δεδομένων F863DE474K310Z.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 310V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Σειρά F863
Ακροαματικότητα AEC-Q200, X2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-14807
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.634" (16.10mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.47µF