ESW107M050AG3AA
KEMETKEMET
ESW107M050AG3AA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ESW107M050AG3AA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ESW107M050AG3AA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 535004 pcs Φύλλο δεδομένων ESW107M050AG3AA.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά ESW Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 222mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 555mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 399-6621
SW107M050AG3AAKPLP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ισόβια @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 234 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 234 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 234 mOhm @ 100kHz 4000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 100µF