ERP610W222MERU
KEMETKEMET
ERP610W222MERU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ERP610W222MERU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ERP610W222MERU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 141180 pcs Φύλλο δεδομένων ERP610W222MERU.pdf
Τάση - Ονομαστική 760VAC Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5U (E)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" Dia (12.00mm) Σειρά ERP610
Ακροαματικότητα X1, Y1 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-13582
399-13582-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 56 Weeks
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.492" (12.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±20% 760VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial χωρητικότητα 2200pF