ELH228M200AT5AA
KEMETKEMET
ELH228M200AT5AA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Φύλλα δεδομένων: ELH228M200AT5AA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ELH228M200AT5AA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16014 pcs Φύλλο δεδομένων ELH228M200AT5AA.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm)
Σειρά ELH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 4.95A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 7.425A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Αλλα ονόματα 399-6070
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 54 mOhm @ 20kHz Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 54 mOhm @ 20kHz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 2200µF εφαρμογές General Purpose