EDK476M025S9GAA
KEMETKEMET
EDK476M025S9GAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Φύλλα δεδομένων: EDK476M025S9GAA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EDK476M025S9GAA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 958253 pcs Φύλλο δεδομένων EDK476M025S9GAA.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά EDK Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 70mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 87.5mA @ 10kHz Ακροαματικότητα AEC-Q200
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 44 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.222" (5.65mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 47µF