EDK476M004A9BAA
KEMETKEMET
EDK476M004A9BAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47UF 20% 4V SMD
Φύλλα δεδομένων: EDK476M004A9BAA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EDK476M004A9BAA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 4V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1007234 pcs Φύλλο δεδομένων EDK476M004A9BAA.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.169" L x 0.217" W (4.30mm x 5.50mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm)
Σειρά EDK Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 34mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 42.5mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 399-6688-2
DK476M004A9BAAKPLP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 44 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.222" (5.64mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 47µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 47µF εφαρμογές General Purpose