EDK227M035A9MAA
KEMETKEMET
EDK227M035A9MAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Φύλλα δεδομένων: EDK227M035A9MAA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EDK227M035A9MAA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 425934 pcs Φύλλο δεδομένων EDK227M035A9MAA.pdf
Ανοχή 220µF Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά EDK
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can - SMD
Pitch - Σύνδεσμος 35V Συσκευασία / υπόθεση 0.327" L x 0.394" W (8.30mm x 10.00mm)
Άλλα ονόματα 399-6680-2
DK227M035A9MAAKPLP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των πυκνωτών - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή EDK227M035A9MAA Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Διευρυμένη περιγραφή 220µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD εφαρμογές 2000 Hrs @ 85°C