EDH106M025S9BAA
KEMETKEMET
EDH106M025S9BAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος ALU ELECTROLYTIC SMD EDH 25VDC 4
Φύλλα δεδομένων: EDH106M025S9BAA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EDH106M025S9BAA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή ALU ELECTROLYTIC SMD EDH 25VDC 4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1366085 pcs Φύλλο δεδομένων EDH106M025S9BAA.pdf
Ανοχή 10µF Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm) Σειρά Automotive, AEC-Q200, EDH
Κατάσταση RoHS - Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Audio, Automotive
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can - SMD
Pitch - Σύνδεσμος 25V Συσκευασία / υπόθεση 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός των πυκνωτών 25mA @ 120Hz
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή EDH106M025S9BAA
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.222" (5.65mm) Διευρυμένη περιγραφή 10µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή ALU ELECTROLYTIC SMD EDH 25VDC 4
εφαρμογές 2000 Hrs @ 105°C