EA2-4.5TNU
KEMETKEMET
EA2-4.5TNU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Φύλλα δεδομένων: EA2-4.5TNU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EA2-4.5TNU
Αριθμός εξαρτήματος EA2-4.5TNU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69139 pcs Φύλλο δεδομένων EA2-4.5TNU.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 3.38 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 220VDC - Max
Σειρά EA2 Χρόνος αποδέσμευσης 1ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 2ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Gold Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 4.5VDC
Coil Τύπος Latching, Dual Coil πηνίο Αντίσταση 145 Ohms
πηνίο ισχύος 140 mW πηνίο Τρέχουσα 31.0mA