CKC33C224FCGAC7800
KEMETKEMET
CKC33C224FCGAC7800 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος KC-LINK 3640 220NF 500V C0G 1%
Φύλλα δεδομένων: CKC33C224FCGAC7800.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CKC33C224FCGAC7800 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή KC-LINK 3640 220NF 500V C0G 1% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6168 pcs Φύλλο δεδομένων CKC33C224FCGAC7800.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.106" (2.70mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.366" L x 0.402" W (9.30mm x 10.20mm) Σειρά KC-LINK
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 3640 (9110 Metric) Αλλα ονόματα CKC33C224FCGACTU
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 3640 (9110 Metric) χωρητικότητα 0.22µF