CDR35BX104BKUR
KEMETKEMET
CDR35BX104BKUR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 100V 10% BX 1825
Φύλλα δεδομένων: CDR35BX104BKUR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDR35BX104BKUR Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 100V 10% BX 1825 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 93600 pcs Φύλλο δεδομένων CDR35BX104BKUR.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.059" (1.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BX
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR35
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 1825 (4564 Metric) Αλλα ονόματα C1825N104K1XRL
CDR35BX104BKUR-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1825 (4564 Metric) χωρητικότητα 0.1µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDR35BX104BKURAR
CDR35BX104BKURAR
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: CAP CER 0.1UF 100V BX 1825
Σε απόθεμα: 5543 pcs
Κατεβάστε: CDR35BX104BKURAR.pdf
RFQ
CDR35BX104BKURAJ
CDR35BX104BKURAJ
Κατεβάστε: CDR35BX104BKURAJ.pdf
RFQ
CDR35BX104BKURAB
CDR35BX104BKURAB