CDR34BP103AFUR7185
KEMETKEMET
CDR34BP103AFUR7185 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 50V 1% BP 1812
Φύλλα δεδομένων: CDR34BP103AFUR7185.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDR34BP103AFUR7185 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 10000PF 50V 1% BP 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 38722 pcs Φύλλο δεδομένων CDR34BP103AFUR7185.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.059" (1.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα C1812N103F5GRL
CDR34BP103AFUR7185-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric) χωρητικότητα 10000pF