CDR31BP101BKUR
KEMETKEMET
CDR31BP101BKUR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 100PF 100V 10% BP 0805
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDR31BP101BKUR Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 100PF 100V 10% BP 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 203961 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα C0805N101K1GRL
CDR31BP101BKUR-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 100pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 100pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDR31BP101BKUS
CDR31BP101BKUS
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 100PF 100V BP 0805
Κατεβάστε: CDR31BP101BKUS.pdf
RFQ
CDR31BP101BKURAC
CDR31BP101BKURAC
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: CDR31BP101BKURAC.pdf
RFQ
CDR31BP101BKUPAC
CDR31BP101BKUPAC
Κατεβάστε: CDR31BP101BKUPAC.pdf
CDR31BP101BKURAP
CDR31BP101BKURAP
Κατεβάστε: CDR31BP101BKURAP.pdf
CDR31BP101BKUPAB
CDR31BP101BKUPAB
Κατεβάστε: CDR31BP101BKUPAB.pdf
CDR31BP101BKUSAB
CDR31BP101BKUSAB
Κατεβάστε: CDR31BP101BKUSAB.pdf
CDR31BP101BKURAB
CDR31BP101BKURAB
Κατεβάστε: CDR31BP101BKURAB.pdf
CDR31BP101BKUPAP
CDR31BP101BKUPAP
Κατεβάστε: CDR31BP101BKUPAP.pdf
CDR31BP101BKUPAJ
CDR31BP101BKUPAJ
Κατεβάστε: CDR31BP101BKUPAJ.pdf
CDR31BP101BKURAJ
CDR31BP101BKURAJ
Κατεβάστε: CDR31BP101BKURAJ.pdf
CDR31BP101BKUP
CDR31BP101BKUP
Κατεβάστε:
CDR31BP101BKUMAP
CDR31BP101BKUMAP
Κατεβάστε: CDR31BP101BKUMAP.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών