CDR01BX152BKUS7185
KEMETKEMET
CDR01BX152BKUS7185 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 100V BX 0805
Φύλλα δεδομένων: CDR01BX152BKUS7185.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDR01BX152BKUS7185 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1500PF 100V BX 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 94785 pcs Φύλλο δεδομένων CDR01BX152BKUS7185.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.055" (1.40mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BX
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR01
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 1001-2405-2
1001-2405-2-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας S (0.001%) Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές General Purpose