CDR01BX102BKUS7370
KEMETKEMET
CDR01BX102BKUS7370 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 100V BX 0805
Φύλλα δεδομένων: CDR01BX102BKUS7370.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDR01BX102BKUS7370 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1000PF 100V BX 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 122442 pcs Φύλλο δεδομένων CDR01BX102BKUS7370.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.055" (1.40mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BX
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR01