CBR08C160J5GAC
KEMETKEMET
CBR08C160J5GAC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 16PF 50V NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: CBR08C160J5GAC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CBR08C160J5GAC Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 16PF 50V NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 849659 pcs Φύλλο δεδομένων CBR08C160J5GAC.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή 16pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά CBR Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα RF, Microwave, High Frequency Ακροαματικότητα -
Πόλωση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CBR08C160J5GAC
μόλυβδος Style 0.035" (0.88mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 16pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%