CA064C332K1RACTU
KEMETKEMET
CA064C332K1RACTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ARRAY 3300PF 100V X7R 0612
Φύλλα δεδομένων: CA064C332K1RACTU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA064C332K1RACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ARRAY 3300PF 100V X7R 0612 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 361064 pcs Φύλλο δεδομένων CA064C332K1RACTU.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)