CA064C270K5GACTU
KEMETKEMET
CA064C270K5GACTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ARRAY 27PF 50V NP0 0612
Φύλλα δεδομένων: CA064C270K5GACTU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA064C270K5GACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ARRAY 27PF 50V NP0 0612 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 493985 pcs Φύλλο δεδομένων CA064C270K5GACTU.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)