C9TS5MD5615AARX
KEMETKEMET
C9TS5MD5615AARX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 61.5UF 415VAC RDL CAN
Φύλλα δεδομένων: 1.C9TS5MD5615AARX.pdf2.C9TS5MD5615AARX.pdf3.C9TS5MD5615AARX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C9TS5MD5615AARX Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 61.5UF 415VAC RDL CAN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 415V
Ανοχή -5%, +15% Λήξη Terminal Block
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.346" Dia (85.00mm) Σειρά C9T
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 399-13644
9TS5MD5615AARX
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C τοποθέτηση Τύπος Chassis, Stud Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 47 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.748" (19.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 6.378" (162.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 61.5µF Film Capacitor 415V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
χωρητικότητα 61.5µF εφαρμογές 3 Phase, Power Factor Correction (PFC)