C971U472MUWDCAWL45
KEMETKEMET
C971U472MUWDCAWL45 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4700PF 400VAC Y5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C971U472MUWDCAWL45 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 4700PF 400VAC Y5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5227 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 400VAC Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5U (E)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.551" Dia (14.00mm) Σειρά C900
Ακροαματικότητα X1, Y1 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 4700pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc χωρητικότητα 4700pF