C951U392MZVDBAWL35
KEMETKEMET
C951U392MZVDBAWL35 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3900PF 440VAC Y5V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C951U392MZVDBAWL35.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C951U392MZVDBAWL35 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 3900PF 440VAC Y5V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4122 pcs Φύλλο δεδομένων C951U392MZVDBAWL35.pdf
Τάση - Ονομαστική 440VAC Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" Dia (12.00mm) Σειρά C900
Ακροαματικότητα X1, Y2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 3900pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc χωρητικότητα 3900pF