C941U332MZWDBA7317
KEMETKEMET
C941U332MZWDBA7317 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C941U332MZWDBA7317.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C941U332MZWDBA7317 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 436327 pcs Φύλλο δεδομένων C941U332MZWDBA7317.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 440VAC
Ανοχή 3300pF Πάχος (Max) Y5U (E)
Surface Mount Οικόπεδο 0.394" (10.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" Dia (11.00mm)
Σειρά C900 Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Safety Ακροαματικότητα X1, Y2
Πόλωση Radial, Disc Άλλα ονόματα 399-9503-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C941U332MZWDBA7317 μόλυβδος Style -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads - Kinked Διευρυμένη περιγραφή 3300pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL