C931U222MVWDBAWL40
KEMETKEMET
C931U222MVWDBAWL40 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2200PF 400VAC Y5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C931U222MVWDBAWL40 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 2200PF 400VAC Y5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77828 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 400VAC Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5U (E)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά C900
Ακροαματικότητα X1, Y1 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
χωρητικότητα 2200pF εφαρμογές Safety