C927U152MZWDBA7317
KEMETKEMET
C927U152MZWDBA7317 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 440VAC Y5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C927U152MZWDBA7317.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C927U152MZWDBA7317 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1500PF 440VAC Y5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 475556 pcs Φύλλο δεδομένων C927U152MZWDBA7317.pdf
Τάση - Ονομαστική 440VAC Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5U (E)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" Dia (11.00mm) Σειρά C900
Ακροαματικότητα X1, Y2 Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 399-9507-3
C947U152MZWDBA7317
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc χωρητικότητα 1500pF