C921U152MUWDBA7317
KEMETKEMET
C921U152MUWDBA7317 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C921U152MUWDBA7317.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C921U152MUWDBA7317 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 133440 pcs Φύλλο δεδομένων C921U152MUWDBA7317.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 400VAC
Ανοχή 1500pF Πάχος (Max) Y5U (E)
Surface Mount Οικόπεδο 0.394" (10.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia (9.00mm)
Σειρά C900 Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Safety Ακροαματικότητα X1, Y1
Πόλωση Radial, Disc Άλλα ονόματα 399-9484-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C921U152MUWDBA7317 μόλυβδος Style -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads - Kinked Διευρυμένη περιγραφή 1500pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL