C917U620JZSDBAWL35
KEMETKEMET
KEMET
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 62PF 440VAC SL RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C917U620JZSDBAWL35.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C917U620JZSDBAWL35 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 62PF 440VAC SL RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 478166 pcs Φύλλο δεδομένων C917U620JZSDBAWL35.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 440VAC
Ανοχή 62pF Πάχος (Max) SL
Surface Mount Οικόπεδο 0.295" (7.50mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά C900 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Safety Ακροαματικότητα X1, Y2
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C917U620JZSDBAWL35
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads - Kinked
Διευρυμένη περιγραφή 62pF ±5% 440VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%