C901U152MZVDBAWL40
KEMETKEMET
C901U152MZVDBAWL40 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 440VAC Y5V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C901U152MZVDBAWL40.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C901U152MZVDBAWL40 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1500PF 440VAC Y5V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 725716 pcs Φύλλο δεδομένων C901U152MZVDBAWL40.pdf
Τάση - Ονομαστική 440VAC Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia (7.00mm) Σειρά C900
Ακροαματικότητα X1, Y2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές Safety