C901U100DVNDBAWL40
KEMETKEMET
C901U100DVNDBAWL40 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10PF 400VAC C0G/NP0 RAD
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C901U100DVNDBAWL40 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 10PF 400VAC C0G/NP0 RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5914 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 400VAC Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia (7.00mm) Σειρά C900
Ακροαματικότητα X1, Y1 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10pF ±0.5pF 400VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc χωρητικότητα 10pF