C4DEIPQ6100A8TK
KEMETKEMET
C4DEIPQ6100A8TK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 100UF 10% 800VDC SCREW
Φύλλα δεδομένων: C4DEIPQ6100A8TK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C4DEIPQ6100A8TK Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 100UF 10% 800VDC SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1892 pcs Φύλλο δεδομένων C4DEIPQ6100A8TK.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 800V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±10% Λήξη Threaded, Male
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.307" Dia (84.00mm) Σειρά C4DE
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 399-7585
4DEIPQ6100A8TK
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 50 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.772" (45.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.598" (66.00mm) Χαρακτηριστικά Low ESL
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 900 µOhms διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 100µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can χωρητικότητα 100µF