C4AQLBU5125A1YK
KEMETKEMET
C4AQLBU5125A1YK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 12.5UF 10% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.C4AQLBU5125A1YK.pdf2.C4AQLBU5125A1YK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C4AQLBU5125A1YK Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 12.5UF 10% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78485 pcs Φύλλο δεδομένων 1.C4AQLBU5125A1YK.pdf2.C4AQLBU5125A1YK.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 500V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm) Σειρά C4AQ
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-16975
4AQLBU5125A1YK
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 35 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.110" (28.20mm) Χαρακτηριστικά -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 6.8 mOhms διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 12.5µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 12.5µF