C4AEJBW5200A3JJ
KEMETKEMET
C4AEJBW5200A3JJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 20UF 5% 700VDC RAD 4LD
Φύλλα δεδομένων: 1.C4AEJBW5200A3JJ.pdf2.C4AEJBW5200A3JJ.pdf3.C4AEJBW5200A3JJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C4AEJBW5200A3JJ Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 20UF 5% 700VDC RAD 4LD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 700V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.673" L x 1.102" W (42.50mm x 28.00mm) Σειρά C4AE
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 4 Leads Αλλα ονόματα 399-6233
4AEJBW5200A3JJ
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.476" (37.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.465" (37.20mm) Χαρακτηριστικά -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4.8 mOhms διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 20µF Film Capacitor 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads χωρητικότητα 20µF