C44UOGT6150A8TK
KEMETKEMET
C44UOGT6150A8TK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 150UF 10% 900VDC SCREW
Φύλλα δεδομένων: C44UOGT6150A8TK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C44UOGT6150A8TK Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 150UF 10% 900VDC SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1315 pcs Φύλλο δεδομένων C44UOGT6150A8TK.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 900V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±10% Λήξη Threaded, Female
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.346" Dia (85.00mm) Σειρά C44U
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 399-14227
44UOGT6150A8TK
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis, Stud Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 47 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.248" (31.70mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.992" (76.00mm)
Χαρακτηριστικά Long Life ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.4 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 150µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
χωρητικότητα 150µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering