C44HKGR6100AASJ
KEMETKEMET
C44HKGR6100AASJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 100UF 5% 1KVDC SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.C44HKGR6100AASJ.pdf2.C44HKGR6100AASJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C44HKGR6100AASJ Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 100UF 5% 1KVDC SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1977 pcs Φύλλο δεδομένων 1.C44HKGR6100AASJ.pdf2.C44HKGR6100AASJ.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 440V
Ανοχή ±5% Λήξη Threaded, Male
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.953" Dia (75.00mm) Σειρά C44H
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 399-14234
44HKGR6100AASJ
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Chassis, Stud Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 47 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.378" (35.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.669" (144.00mm)
Χαρακτηριστικά Long Life διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 100µF Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can χωρητικότητα 100µF