C430C752G2G5TA7200
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C430C752G2G5TA7200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C430C752G2G5TA7200 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 561962 pcs Φύλλο δεδομένων C430C752G2G5TA7200.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 7500pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial χωρητικότητα 7500pF