C430C682KAG5TA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 6800PF 250V C0G AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C430C682KAG5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C430C682KAG5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 6800PF 250V C0G AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 294780 pcs Φύλλο δεδομένων C430C682KAG5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 6800pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial χωρητικότητα 6800pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C430C683F3G5TA7200
C430C683F3G5TA7200
Περιγραφή: CAP CER 0.068UF 25V C0G AXIAL
Σε απόθεμα: 157023 pcs
Κατεβάστε: C430C683F3G5TA7200.pdf
RFQ
C430C682K2G5TA7200
C430C682K2G5TA7200
Περιγραφή: CAP CER 6800PF 200V C0G AXIAL
Σε απόθεμα: 525111 pcs
Κατεβάστε: C430C682K2G5TA7200.pdf
RFQ
C430C682KAG5TA7200
C430C682KAG5TA7200