C430C622G2G5TA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 6200PF 200V C0G AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C430C622G2G5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C430C622G2G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 6200PF 200V C0G AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 293264 pcs Φύλλο δεδομένων C430C622G2G5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 6200pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial χωρητικότητα 6200pF