C430C393J3G5TA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.039UF 25V C0G AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C430C393J3G5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C430C393J3G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.039UF 25V C0G AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 177562 pcs Φύλλο δεδομένων C430C393J3G5TA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή 0.039µF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)
Σειρά Aximax 400 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Bypass, Decoupling Ακροαματικότητα -
Πόλωση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C430C393J3G5TA
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 0.039µF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%