C430C222F2G5TA7200
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2200PF 200V C0G AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C430C222F2G5TA7200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C430C222F2G5TA7200 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 2200PF 200V C0G AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 494128 pcs Φύλλο δεδομένων C430C222F2G5TA7200.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή 2200pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)
Σειρά Aximax 400 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Bypass, Decoupling Ακροαματικότητα -
Πόλωση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C430C222F2G5TA7200
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 2200pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C430C222F3G5TA
C430C222F3G5TA
Περιγραφή: CAP CER 2200PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Σε απόθεμα: 242036 pcs
Κατεβάστε: C430C222F3G5TA.pdf
RFQ
C430C222F2G5TA
C430C222F2G5TA