C420C911K2G5TA
KEMETKEMET
C420C911K2G5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 910PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C420C911K2G5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C420C911K2G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 910PF 200V C0G/NP0 AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 383987 pcs Φύλλο δεδομένων C420C911K2G5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 910pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial χωρητικότητα 910pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C420C911J2G5TA7200
C420C911J2G5TA7200
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 495703 pcs
Κατεβάστε: C420C911J2G5TA7200.pdf
RFQ
C420C911JAG5TA7200
C420C911JAG5TA7200
Περιγραφή: CAP CER 910PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Σε απόθεμα: 535155 pcs
Κατεβάστε: C420C911JAG5TA7200.pdf
RFQ
C420C911K2G5TA7200
C420C911K2G5TA7200