C420C752J3G5TA
KEMETKEMET
C420C752J3G5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 7500PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C420C752J3G5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C420C752J3G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 7500PF 25V C0G/NP0 AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 305598 pcs Φύλλο δεδομένων C420C752J3G5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 7500pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial χωρητικότητα 7500pF