C420C431K2G5TA
KEMETKEMET
C420C431K2G5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 430PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C420C431K2G5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C420C431K2G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 430PF 200V C0G/NP0 AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 311935 pcs Φύλλο δεδομένων C420C431K2G5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 430pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial χωρητικότητα 430pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C420C431JAG5TA
C420C431JAG5TA
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 430PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Σε απόθεμα: 330722 pcs
Κατεβάστε: C420C431JAG5TA.pdf
RFQ
C420C431JAG5TA7200
C420C431JAG5TA7200
Σε απόθεμα: 511816 pcs
Κατεβάστε: C420C431JAG5TA7200.pdf
RFQ
C420C431K2G5TA7200
C420C431K2G5TA7200