C420C393M2R5TA
KEMETKEMET
C420C393M2R5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.039UF 200V X7R AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C420C393M2R5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C420C393M2R5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.039UF 200V X7R AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 346604 pcs Φύλλο δεδομένων C420C393M2R5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.039µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R Axial χωρητικότητα 0.039µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C420C393KAR5TA7200
C420C393KAR5TA7200
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 0.039UF 250V X7R AXIAL
Σε απόθεμα: 374159 pcs
Κατεβάστε: C420C393KAR5TA7200.pdf
RFQ
C420C393K5G5TA7200
C420C393K5G5TA7200
Περιγραφή: CAP CER 0.039UF 50V C0G AXIAL
Σε απόθεμα: 344375 pcs
Κατεβάστε: C420C393K5G5TA7200.pdf
RFQ
C420C393M2R5TA7200
C420C393M2R5TA7200