C420C333MAR5TA
KEMETKEMET
C420C333MAR5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.033UF 250V X7R AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C420C333MAR5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C420C333MAR5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.033UF 250V X7R AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 304650 pcs Φύλλο δεδομένων C420C333MAR5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R Axial χωρητικότητα 0.033µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C420C333KAR5TA
C420C333KAR5TA
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 287212 pcs
Κατεβάστε: C420C333KAR5TA.pdf
RFQ
C420C333M1U5TA7200
C420C333M1U5TA7200
Περιγραφή: CAP CER 0.033UF 100V Z5U AXIAL
Σε απόθεμα: 745187 pcs
Κατεβάστε: C420C333M1U5TA7200.pdf
RFQ
C420C333MAR5TA7200
C420C333MAR5TA7200