C420C333J2R5TA
KEMETKEMET
C420C333J2R5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.033UF 200V X7R AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C420C333J2R5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C420C333J2R5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.033UF 200V X7R AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 226652 pcs Φύλλο δεδομένων C420C333J2R5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R Axial χωρητικότητα 0.033µF