C420C333F5G5TA
KEMETKEMET
C420C333F5G5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.033UF 50V C0G AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C420C333F5G5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C420C333F5G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.033UF 50V C0G AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 166084 pcs Φύλλο δεδομένων C420C333F5G5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial χωρητικότητα 0.033µF