C420C273MAR5TA
KEMETKEMET
C420C273MAR5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.027UF 250V X7R AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C420C273MAR5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C420C273MAR5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.027UF 250V X7R AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 266866 pcs Φύλλο δεδομένων C420C273MAR5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.027µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R Axial χωρητικότητα 0.027µF